Sezóna 1976

Sezona 1976

Sportovní život na tenisových dvorcích se dále rozvíjel.

Celý areál byl oplocen a osázen dokola stromky. Byla vybudována pěkná klubovna s kulturním a sociálním zařízením. Zbývá jen vybavit klubovnu nábytkem, natřít okna a plot.

Výbor tenisového oddílu uspořádal oddílový turnaj. Z poměrně početní základny byli vybráni ti nejlepší, aby vzorně reprezentovali TJ SOKOL Bystrc v městských soutěžích.

Tak vzniklo „A” a „B” družstvo žáků, později dorostenců, „A” a „B” družstvo dospělých. A začala tak „opravdu sportovní” činnost našeho tenisového oddílu.

Výbor tenisového oddílu uspořádal turnaj mužů, žen a nezapomněl ani na mládež. V některých případech bylo utkání velmi vyrovnané. Zvítězili však jen nejlepší.


Oddílový přebor 1976:


Na závěr tenisového zápolení, a také jedné z našich prvních tenisových sezon, byl uspořádán „společenský večírek”. Zde byly vítězům předány ceny, no a pak se rozběhla volná zábava. Střídavě se povídalo, tancovalo a zpívalo.

Zlatým hřebem našeho miniposezení bylo pestré vyprávění manželů Najmanových. Jmenovaní podnikli doslova dobrodružnou výpravu do alpských výšin. Své vyprávění doplňovali barevnými diapozitivy, a tak jsme si my, co jsme tak vysoko nebyli, připadali jako v začarovaném království.
No a pak se rozběhla volná zábava. Když jsme se mírně společensky unaveni vraceli do svých domovů, s přáním opět se někdy sejít, bylo už pozdě k ránu.

 

Bystrcký tenisový klub

 

Bystrcký tenisový klub rok 2009

 

Bystrcký tenisový klub rok 2009

 

Bystrcký tenisový klub rok 1977